Ubezpieczenie domu

http://www.pharos.pl/ Anna Chrońska to doświadczony adwokat Warszawa ul. Świętokrzyska 20 lok. 10, prawnik z wieloletnim doświadczeniem

Korzyści płynące z ubezpieczenia domu powinny być oczywiste, ale nie zawsze tak jest. Odsetek lokali, które nie są objęte stosownym świadczeniem jest nadal całkiem wysoki, choć interesujących propozycji na rynku nie brakuje. Brak zaufania do ubezpieczalni mimo to udziela się Polakom, co z pewnością nie wpływa dodatnio na ich komfort i bezpieczeństwo. Może zatem warto się przełamać? Chyba będzie to dobry krok, tym bardziej, że zawarcie umowy z firmą nie wiąże się z jakimiś codziennymi wyrzeczeniami.

ubezpieczenie domu

Składki jakie należy regularnie opłacać zwykle nie są zbyt wysokie, więc nie będą obciążać zbyt mocno portfela średnio zarabiającego właściciela. Natomiast sama świadomość, że nasz dom będzie ubezpieczony powinno wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie i zlikwidować chociaż część powodów do trosk, których przecież nikomu nie brakuje. Jeśli pojawia się szansa na usunięcie części z nich, należy z takiej opcji skorzystać. Posiadacz domu czy mieszkania powinien jednak sam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy potrzebuje się ubezpieczyć.


© 2019 Ubezpieczenia AC, OC, ubezpieczenie na życie, rodzaje ubezpieczeń, ubezpieczenie samochodu